PartyAlpy Zájazdy: Sezóna 2024

Marec 2024: Tignes - Val d'Isère

08/03/24 – 17/03/24

V roku 2024 organizujeme len jeden autobusový zájazd do Francúzska. V prípade, že vám nevyhovuje dátum, pozrite si individualné pobyty.

Vypočuli sme vás! Tento rok sa ideme vyblázniť do novej exkluzívnej destinácii: TIGNES. Na rozdiel od iných francúzskych stredisk, Tignes neláka lyžiarov nízkymi cenami ale kvalitou strediska a služieb. Spočítali sme až 275 freeridových trás, 300km zjazdoviek a kopec podnikov na nočný život. Mame na čo sa tešiť!

630€

Naša filozofia

Peckové lyžiarske strediská

Legendárne PartyAlpy zájazdy sa konaju iba v najlepších francúzských strediskách: najvyššie položeny ľadovec Les 2 Alpes 3600, najväčšie stredisko na svete Les 3 vallées alebo naj-zasneženejšie stredisko Les Arcs…

Avšak, čo majú všetky spoločné sú kvalitne široké svahy, pocit slobody vďaka obrovskej ponuke freeridu ale aj párty atmosféru a bláznivý program.

Zábava nebude chýbať

Francúzi vymysleli koncept « après-ski », doslova « po-lyžovačke ». Pool-Párty, súťaže medzi izbami, slovenský koncert vo francúzskom klube, organizačný tím sa postará o večerný program.

Zaručíme Ti, že si s nami zresetuješ hlavu. Zabavíš sa so svojimi kamarátmi a spoznáš mnoho nových, na ktorých budeš ešte roky spomínať. Okrem nášho programu Ti strediská ponúkajú rôzne športové a rekreačné aktivity.

Kvalitný zájazd

V cene je vždy zahrnutá doprava zo Slovenska do strediska vo Francúzsku a späť, ubytovanie na 7 nocí
, skipass na 6 dní, párty, akcie a aktivity s našim tímom.

Na rozdiel od iných cestoviek, dátumy našich zájazdov sú počas hlavnej sezóny, kedy je vysoká pravdepodobnosť snehu.

Vo Francúzsku existuje príslovie “čím je viac bláznov, tým je viac smiechu”, ale my si osobne myslíme, že je lepšia atmoška keď sa všetci spoznajú. Preto je každý náš zájazd obmedzený na 1 veľký autobus, teda 60 miest.

Relax

Nechaj robotu a starosti na Slovensku, tie na teba pekne počkajú. Autobusový zájazd ma výhodu takú, že tvoj team sa o všetko postará a ty môžeš kľudne relaxovať a zabávať sa bez žiadneho riešenia.

Oproti vlastnej doprave, nie je autobus len lacnejší a ekologickejší ale aj stress-free.