PartyAlpy Zájazdy: Sezóna 2022

Marec 2022: Les 2 Alpes

11/03/22 – 20/03/22

COVID-FREE! Rozhodli sme sa predávať len jeden termín do Francúzska tento rok so zárukou vrátenia peniazi v prípade, že nie je možné cestovať. Všetky storno podmienky nájdeš v popise zájazdu. 

Už tretí krát sme sa rozhodli vybrať do Les 2 Alpes a je na to dobrý dôvod. Podľa nás, stredisko ponúka najlepší pomer lyžovanie / párty / cena. Sneh je zarúčený keďže väčšina z 225 km zjazdoviek sa nachádza aspoň vo výške 2500 m.n.m. Freerideri milujú toto stredisko kvôli rôznym expedíciám do prašanu. Prevažne mladá klientela z celej Európy premenila Les 2 Alpes na párty stredisko ponúkajúce program až do bieleho rána.

Od 429€

Naša filozofia

Peckové lyžiarske strediská

Legendárne PartyAlpy zájazdy sa konaju iba v najlepších francúzských strediskách: najvyššie položeny ľadovec Les 2 Alpes 3600, najväčšie stredisko na svete Les 3 vallées alebo naj-zasneženejšie stredisko Les Arcs…

Avšak, čo majú všetky spoločné sú kvalitne široké svahy, pocit slobody vďaka obrovskej ponuke freeridu ale aj párty atmosféru a bláznivý program.

Zábava nebude chýbať

Francúzi vymysleli koncept « après-ski », doslova « po-lyžovačke ». Pool-Párty, súťaže medzi izbami, slovenský koncert vo francúzskom klube, organizačný tím sa postará o večerný program.

Zaručíme Ti, že si s nami zresetuješ hlavu. Zabavíš sa so svojimi kamarátmi a spoznáš mnoho nových, na ktorých budeš ešte roky spomínať. Okrem nášho programu Ti strediská ponúkajú rôzne športové a rekreačné aktivity.

Kvalitný zájazd

V cene je vždy zahrnutá doprava zo Slovenska do strediska vo Francúzsku a späť, ubytovanie na 7 nocí
, skipass na 6 dní, párty, akcie a aktivity s našim tímom.

Na rozdiel od iných cestoviek, dátumy našich zájazdov sú počas hlavnej sezóny, kedy je vysoká pravdepodobnosť snehu.

Vo Francúzsku existuje príslovie “čím je viac bláznov, tým je viac smiechu”, ale my si osobne myslíme, že je lepšia atmoška keď sa všetci spoznajú. Preto je každý náš zájazd obmedzený na 1 veľký autobus, teda 60 miest.

Relax

Nechaj robotu a starosti na Slovensku, tie na teba pekne počkajú. Autobusový zájazd ma výhodu takú, že tvoj team sa o všetko postará a ty môžeš kľudne relaxovať a zabávať sa bez žiadneho riešenia.

Oproti vlastnej doprave, nie je autobus len lacnejší a ekologickejší ale aj stress-free.